Vyživující kondicionér na vlasy s panenským kokosem, Aloe Vera a včelím medem

150 ml

VIRGIN COCONUT - Nourishing Hair Conditioner - výživný kondicionér na vlasy

Kondicionér pro úplnou péči o vlasy obohacený o čistý panenský kokosový olej - lisovaný za studena z nejkvalitnějších čerstvých kokosových ořechů ručně sklízených v bujných tropických zahradách Cejlonu.

Složení bohaté na výživné vitamíny a ochranné antioxidanty, které pomáhají posilovat a zpevňovat pokožku hlavy a vlasy, obnovuje jejich přirozenou rovnováhu a viditelně regeneruje poškozené vlasy. Hydratuje, vyživuje a chrání vlasy, ošetřuje suché a roztřepené konečky a zlepšuje celkový zdravý vzhled vlasů.

Po použití šamponu bohatě aplikujte na mokré vlasy, jemně vmasírujte a rozčesávejte až ke konečkům.

Nechte působit 2 minuty a smyjte.

Pro kompletní péči: Použijte po Virgin Coconut šampon na vlasy a na závěr použijte Virgin Coconut ošetřující olej na vlasy a pokožku hlavy. Jen k zevnímu použití.

100% přírodní ajurvédské složky:

• panenský kokos

• Aloe Vera

• včelí med

• přírodní vitamín E ze sóji

Upozornění: Seznamy složení našich produktů jsou pravidelně aktualizovány. Před použitím našich produktů si přečtěte kompletní seznam složek ("Ingredients") uvedený na obalu Vašeho zakoupeného produktu, abyste se ujistili, že použité přísady jsou vhodné pro Vaše osobní použití.

bez parabenů bez parafínů bez alkoholu bez silikonů proti násilí na zvířatech 100% vegetariánské podporuje spravedlivý obchod v místní komunitě udržitelně pěstované

490,00 Kč