Proč e-shop s přírodní kosmetikou?

U Mrtvého moře... To je přesně tam, kde to začalo. :) Já, jako potomek dvou židovských dědečků (což jsem zjistila později během dospívání, jako amatérský genealog, později i od své rodiny) jsem vždy chovala velkou touhu poznat Izrael a vrátit se do Země zaslíbené. Když to zkrátím :)


Dnes po zhruba 12 letech jsem tady s letitými zkušenostmi s výrobky z Mrtvého moře, částečně žijící v Izraeli, Česku a tak různě po světě :) a mezitím jsem poznala i spoustu velice kreativních človíčků, kterých si moc vážím a společně s přítelem, který pochází z Izraele jsme zhruba před rokem všechny tyto příležitosti sloučili a vznikla naše Me Teva (do překladu z hebrejštiny "z přírody").

Dnes Vám nabízíme výrobky z Mrtvého moře, oslí kosmetiku obohacenou levandulí z Provence, ručně vyrobené kosmetické výrobky dle receptur našich babiček, svíčky z bio kokosového a sojového vosku naší vlastní výroby (Calmus Naguanagua Candles - inspirované mou milovanou divokou Venezuelou a stále svou nabídku rozšiřujeme.

A kde se s námi můžete setkat? Jako praví nomádi rádi poznáváme nová místa :) a tak s Me Tevou pravidelně cestujeme po českých lázních, farmářských, lokálních a nejrůznějších design trzích, festivalech a stihli jsme i jedny Vánoční trhy :) 

Máte dotazy k našim kosmetickým produktům? Neváhejte se na nás obrátit. 

Pavla a Fadi :)