Vráskožrout

Velmi oblíbený
50 ml
  • Zmírňuje projevy stárnutí pleti 
  • S koenzymem Q10
  • Hydratační
  • 100% PŘÍRODNÍ
  • Ručně vyrobený
Ve vráskožroutovi je obsažena destilovaná voda, voda z růže, olivový vosk, kokosový BIO olej, mandlový olej, avokádový olej, koenzym Q10 a pár kapek benzyl alkoholu, bez kterého hydratační krémy nevydrží.


Vráskožrout je ručně šlehaný hydratační krém vyráběný z destilované vody, růžové vody, olivového vosku, kokosového bio oleje, mandlového oleje, avokádového oleje, koenzymu Q10 a pár kapek benzyl alkoholu, bez kterého hydratační krémy nevydrží. Kdo by nechtěl mít krásně jemnou a hydratovanou pleť a navíc jen díky "doteku" přírody? Vráskožrout je takový "dotek přírody" koncentrovaný v 50ml skleněné lahvičce. 

Vráskožrout je přírodní ručně šlehaný hydratační krém, který pleť nejen hydratuje, ale také účinně zmírňuje projevy stárnutí pleti, a to i přesto, že 99 % obsahu je postaveno na přírodních surovinách. Doporučujeme jej jako prevenci pro mladší ročníky, tak i na každodenní péči pro zralejší pleť.

Vráskožrout se krásně vstřebává a nezanechává mastnou pokožku. Možná vás může zarážet jeho naoranžovělá barva. Tu Vráskožroutu propůjčuje Koenzym Q10 v té nejčistší možné podobě. Nemusíte mít však strach, že by na pokožce po aplikaci krému, zůstal barevný film. Koenzym Q10 podporuje fázi obnovy buněk tím, že v nich aktivně udržuje energii potřebnou pro zlepšení regenerace pleti.

Vráskožrout se ihned po nanesení krásně vstřebá, pokožka zůstane dokonale jemná a hydratovaná, jednoduše bude vaši pleť vyloženě hýčkat. Až Vráskožrout poprvé vyzkoušíte, zjistíte, že honba za anti-aging krémem je u konce.

Vyrábíme ho jen z osmi surovin. To je jeden ze zásadních rozdílů, mezi komerčními výrobky a těmi "domácími".
Nečekejte perfemaci. Náš "protiváskový" krém voní opravdu velice jemňounce po květové růžové vodě.

Věříme že si Vráskožrouta také zamilujete a budete se pro něj rádi vracet.

Náš sortiment je vhodný pro všechny milovníky přírody, bez rozdílu věku a velice oblíbený je především u zákazníků s atopickým ekzémem, akné, lupenkou a dalšími kožními problémy, protože právě na ně, jsme při vymýšlení receptur nejvíce mysleli.
Domácí ručně šlehané krémy, jsou skvělou alternativou pro všechny ty, kteří na sebe nechtějí patlat chemii a mají stejně tak jako my, vztah k naší milované matičce Zemi.
U atopického ekzému a ostatních kožních obtížných, doporučujeme naše krémy kombinovat s našimi mýdly.

Tip pro vás

Před aplikací Vráskožrouta použijte na čištění pleti např. naše Levandulové mýdlo, nebo mýdlo s Tea Tree, které je také výborné na odlíčení (oči zavřené, aby se mýdlo nedostalo dovnitř).

590,00 Kč