Vonné 100% Sójové Srdíčko Do Aroma Lampy S Vůní Skořice

Váha: +- 9gr

Sójový vosk do aroma lampy s vůní zeleného čaje. Vyrábíme a dekorujeme ručně.

Můžete vložit do skříně pro příjemné provonění šatníku.

* Veganský produkt.

* V případě koupi více než 9 ks od nás dostanete dárkové balení zdarma.

* Nikdy nepřilévejte vodu!!!

Vůně vydrží až 7 hodin!

Všechny naše vonné vosky a svíčky jsou vyráběny z pouze 100% rostlinného sojového vosku, který je vyrobený z kvalitních, geneticky nemodifikovaných sojových bobů s certifikátem kvality. Neobsahuje žádné ropné, parafínové ani včelí produkty. Neobsahuje žádné živočišné produkty, palmový vosk ani žádné pesticidy, herbicidy, barviva, konzervační látky a toxické materiály. Je biologicky odbouratelný a není testován na zvířatech. Na rozdíl od parafínu, který je obsažen ve většině vyráběných svíček, při hoření nevylučuje žádné škodlivé látky a doba hoření je delší až o 50 %, a tak Vám svíčky déle vydrží. Díky nízkému bodu tání (cca 45°C) se okolo knotu rozpustí více vosku a esenciální oleje se tak lépe uvolňují do okolí. Vosk je také dermatologicky testován.

Vosky rozpouštějte v aromalampě za pomocí čajové svíčky (doporučujeme čajové svíčky s dlouhou dobou hoření). Do aromalampy již není potřeba přidávat žádnou vodu. Rozpuštěný vonný vosk velmi rychle provoní Váš dům či byt. Po sfouknutí svíčky vosk ztuhne a lze jej znovu použít. Objem vonného vosku neubývá, avšak časem se z něj odpaří vonné esence.

Chcete-li vosk z aromalampy odstranit, nechte ho zcela vychladnout a poté vložte aromalampu do mrazáku. Za pár minut půjde vosk snadno vyloupnout.

55,00 Kč