Jemné čistící pleťové mléko s panenským kokosem

100 ml

VIRGIN COCONUT - Gentle Cleansing Milk - jemné čistící pleťové mléko

Jemná hloubkově čistící receptura kombinovaná s čistým panenským kokosovým olejem - lisovaným za studena z nejkvalitnějších čerstvých kokosových ořechů ručně sklízených v bujných tropických zahradách Cejlonu. Složení bohaté na výživné vitamíny a ochranné antioxidanty, které chrání pokožku před vysušením a zlepšují její přirozenou rovnováhu. Pomáhá účinně odstraňovat make-up a čistit pokožku, zlepšuje celkový tón pleti a dodává jí přirozený jas. Zklidňuje, zjemňuje pokožku, zlepšuje její vitalitu.

100% přírodní ajurvédské složky:

panenský kokos

cejlonský zelený čaj

lékořice

potočnice lékařská

medvědice lékařská

Kokum

sója

Upozornění: Seznamy složení našich produktů jsou pravidelně aktualizovány. Před použitím našich produktů si přečtěte kompletní seznam složek ("Ingredients") uvedený na obalu Vašeho zakoupeného produktu, abyste se ujistili, že použité přísady jsou vhodné pro Vaše osobní použití.

Použití:

Aplikujte na celý obličej, krk a okolí očí. Jemně vmasírujte a setřete vatovým tamponem nebo teplou vlhkou utěrkou. Opakujte podle potřeby. Opláchněte pokožku teplou vodou.

Jen pro vnější použití.

Speciální péče:

* Pro dosažení nejlepších výsledků použijte také naše denní hydratační sérum White Jasmine a uklidňující sérum na oči White Sandal jako součást Vašeho denního režimu péče o pleť.

bez parabenů

bez parafínů

proti násilí na zvířatech

bez silikonů

bez alkoholu

udržitelně pěstované

100% vegetariánské

podporuje spravedlivý obchod v místní komunitě

790,00 Kč