Hydratační tělový balzám - FRANKINCENSE KAFFIR LIME

200 gr

FRANKINCENSE KAFFIR LIME - Winter Wellness Head To Toe Hydrating Balm - zimní hydratační celotělový balzám

Zklidňující, antistresový a hřejivý 100% přírodní, bohatá máslová ajurvédská receptura obohacená o bylinné oleje, ovocná másla a veganské vosky pro intenzivní hydrataci, výživu, ochranu, zjemnění a vyhlazení pokožky během zimy.

Pomáhá snižovat suchost a podráždění, zklidňuje suchou pokožku as tím související svědění, minimalizuje drsné skvrny a šedou pokožku.

Zjemňuje, uklidňuje a relaxuje smysly, podporuje celkovou pohodu těla, mysli a duše. bez parabenů bez alkoholu bez parafínů proti násilí na zvířatech udržitelně pěstované 100% vegetariánské podporuje spravedlivý obchod v místní komunitě.

100% přírodní ajurvédské složky: panenský kokos rýžové otruby sójové boby pšeničné klíčky sladké mandle avokádo přírodní vitamín E ze sóji kandelilový vosk mango kokum olivy moringa kadidlo kafrová limetka tangerínka santalové dřevo rozmarýn Upozornění: Seznamy složení našich produktů jsou pravidelně aktualizovány. Před použitím našich produktů si přečtěte kompletní seznam složek ("Ingredients") uvedený na obalu Vašeho zakoupeného produktu, abyste se ujistili, že použité přísady jsou vhodné pro Vaše osobní použití.

100% přírodní ajurvédské složky:

panenský kokos

rýžové otruby

sójové boby

pšeničné klíčky

sladké mandle

avokádo

přírodní vitamín E ze sóji

kandelilový vosk

mango

kokum

olivy

moringa

kadidlo

kafrová limetka

tangerínka

santalové dřevo

rozmarýn

Upozornění: Seznamy složení našich produktů jsou pravidelně aktualizovány. Před použitím našich produktů si přečtěte kompletní seznam složek ("Ingredients") uvedený na obalu Vašeho zakoupeného produktu, abyste se ujistili, že použité přísady jsou vhodné pro Vaše osobní použití.

Použití: Po koupeli jemně aplikujte a vmasírujte do pokožky celého těla a hlavy, do vlasů a na rty. Pozornost věnujte zvlášť loktem, kolenům, rukám, chodidlům, konečkům vlasů a místům náchylným k vysušování. Nechte působit. Opakujte podle potřeby, před spaním a vždy, když je nutná zvýšená péče. Jen pro vnější použití.

1 590,00 Kč