Harmonizující balzám pro zmírnění stresu - DE-STRESS

25 gr

DE-STRESS - Harmonising Balm - harmonizující balzám pro zmírnění stresu

Zklidňující a relaxační přírodní balzám se silnými ajurvédskými bylinkami a účinnými esenciálními oleji. Hloubkově uklidňující kadidlo pomáhá uklidňovat mysl a zmírňovat pocit stresu.

Mandarinka a kafrová limetka pomáhají pročišťovat a osvěžovat smysly, zatímco grapefruit a bergamot povzbuzují a regenerují.

Zklidňující santalové dřevo podporuje harmonizaci a vyvážení čaker. bez parabenů, bez parafínů, bez alkoholu, bez silikonů, 100% vegetariánská, proti násilí na zvířatech, udržitelně pěstované, podporuje spravedlivý obchod v místní komunitě

100% přírodní ajurvédské složky:

kadidlo

santalové dřevo

kafrová limetka

tangerínka

kokos

včelí vosk

bergamot

grapefruit

Upozornění: Seznamy složení našich produktů jsou pravidelně aktualizovány. Před použitím našich produktů si přečtěte kompletní seznam složek ("Ingredients") uvedený na obalu Vašeho zakoupeného produktu, abyste se ujistili, že použité přísady jsou vhodné pro Vaše osobní použití.

Použití: Lehce aplikujte na spánky, za uši, na zadní část krku a na vnitřní stranu zápěstí. Jemně vdechujte a relaxujte. Jen pro vnější použití.

Lehce aplikujte na spánky, za uši, na zadní část krku a na vnitřní stranu zápěstí. Jemně vdechujte a relaxujte. Jen pro vnější použití.

590,00 Kč