Zatočte s AKNÉ

30.09.2023

Zkušenosti máme již přes 12 let a víme, že nic efektivnějšího, než bahno z Mrtvého moře na problematickou aknózní pleť neexistuje a nepomůže lépe!


A každá správná péče o pleť začíná důkladným a pravidelným čištěním.


Akné neboli "acne vulgaris" je kožní onemocnění, při kterém kožní mazové žlázy produkují nadměrné množství kožního mazu. Následně dochází k ucpávání pórů nahromaděným mazem a odumřelými buňkami.


V těžších případech se v nahromaděném mazu množí bakterie, které způsobují zánět. Na povrchu pleti pak vznikají pupínky, tzv. pustuly. Hlouběji v pleti se pak mohou objevit také tvrdé, bolestivé léze – noduly a cysty. Tento typ se nazývá "zánětlivé akné". Primární příčina akné je pak hormonální.
Pravidelné používání masky z bahna z Mrtvého moře bude předcházet tvorbě akné a jednoduše se postará o hlubší vrstvu pleti.

Bahno se tvořilo na dně Mrtvého moře tisíce let. Jeho pravidelné aplikování na pokožku nám umožní skvělý detox a zbavuje ji rovněž odumřelých buněk.


Vřele Vám doporučujeme tuto pleťovou bahenní masku. Je vhodná pro citlivou pleť, jednoduše se nanáší, zklidňuje zarudnutí, zlepšuje strukturu pleti, stahuje póry, hydratuje pleť, odstraňuje přebytečnou mastnotu a zbytky make-upu!


Stačí nechat působit pouhých 5 minut!


www.meteva.shop