Bahno z Mrtvého moře

19.11.2019

www.meteva.cz

Doslova léčivý zázrak pro Vaši pokožku.

Jak již víte z předchozího článku, v Mrtvém moři se nachází vysoký obsah minerálů, jako je hořčík, vápník a draslík. Bahno se tvořilo na dně Mrtvého moře tisíce let... Jeho pravidelné aplikování na pokožku nám umožní skvělý detox a zbavuje ji rovněž odumřelých buněk. Proto jsme si tak oblíbili bahenní tělový sorbet..

A co dalšího pro nás bahno z Mrtvého moře může udělat? Efektivně nám zrychluje krevní oběh a lymfatický systém, odvodňuje, okysličuje organismus, má regenerační vliv na pokožku.. a čím si nás naprosto získalo? Zabraňuje vypadávání vlasů a tvorbě lupů!! - a na to je nejrychlejší a nejefektivnější používat bahenní šampon!

Bahno z Mrtvého moře totiž oživuje vlasové kořínky a tím i samotné vlasy mají pevný základ pro růst!

Bahno rovněž efektivně léčí lupénku, alergie, ekzémy, zlepšuje látkovou výměnu, krevní obraz, zklidňuje nervový systém a zlepšuje vzhled a pružnost naší pokožky.

Při aplikaci na pleť nám dokonale vyživí pokožku obličeje, vyhlazuje vrásky a zpomaluje proces stárnutí. Tuto masku Vám vřele doporučujeme! Je vhodná pro citlivou pleť, jednoduše se nanáší, zklidňuje zarudnutí, zlepšuje strukturu pleti, stahuje póry, hydratuje pleť, odstraňuje přebytečnou mastnotu a zbytky make-upu! Stačí nechat působit pouhých 5 minut!

Pakliže trpíte bolestmi v kloubech a s páteří, bahno má rovněž blahodárné účinky a dokáže Vám pomoci od bolesti. 

Artritida, zánět nervů, kostí, kostní dřeně a chrupavek, psychické zátěže - aplikujte bahno, relaxujte a nechte se léčit.

100% bahno z Mrtvého moře
100% bahno z Mrtvého moře

Vaše Me Teva