Zjemňující tělový peeling s kurkumou, ceylonskou moringou a dřevem kalumba

200 gr

TRUE TURMERIC - Refining Body Polish - zjemňující tělový peeling

Hloubkově čistící směs cejlonské moringy, dřeva kalumba a kokum kůry, obohacená o vzácný antioxidant - léčivou a uklidňující kurkumu, která pomáhá zjemňovat, vyhlazovat a revitalizovat pokožku, eliminuje její mdlost a redukuje skvrny po opal. Přírodní rostlinné cukry z kokosu, palmového ovoce, cukrové třtiny a palmy kithul kombinované s cejlonskými a himálajskými solemi, pomáhají vyčistit ucpané póry, odstraňovat toxiny a peelingují pokožku těla. Panenský kokos, sladké mandle, rýžové otruby, pšeničné klíčky a mango pomáhají vyživovat a zjemňovat pokožku, čímž podporují její celkové zdraví. Receptura plně nabitá přírodním vitamínem C ze šipek a enzymy z ananasu dodává pokožce jasnější a zářivější vzhled, sjednocuje její nerovnoměrný tón a dodává jí přirozený lesk.

Použití:

Jemnými krouživými pohyby vmasírujte do čisté a vlhké pokožky. Aplikujte na celé tělo, hlavně na drsná a barevně nejednotná místa pokožky. Smyjte a osušte. Neaplikujte na poškozenou nebo podrážděnou pokožku.

Speciální péče a upozornění:

V případě podráždění zkraťte dobu působení i frekvenci používání. Pokud podráždění přetrvává, přerušte používání a vyhledejte lékařskou pomoc.

Jen pro vnější použití.

Ingredience:

* kurkuma, * panenský kokos, * himálajská sůl, * kamenná sůl, * cukrová třtina, * palma kithul, * palma cukrová, * dřevo kalumba, * mango, * šípky, * vinná palma, * sójové boby, * sladké mandle, * avokádo, * rýžové otruby, * moringa, * kokum, * pšeničné klíčky, * ananas, * levandule, * citron, * rozmarýn, * cedrové dřevo, * vitamín C, * mrkev

Upozornění: Seznamy složení našich produktů jsou pravidelně aktualizovány. Před použitím našich produktů si přečtěte kompletní seznam složek ("Ingredients") uvedený na obalu Vašeho zakoupeného produktu, abyste se ujistili, že použité přísady jsou vhodné pro Vaše osobní použití.

čisté a ekologické

bez alkoholu

proti násilí na zvířatech

100% vegetariánské

autentické ajurvédské ingredience

eticky získávané a zpracované,

podporuje spravedlivý obchod v místní komunitě,

udržitelně pěstované

1 590,00 Kč