Hydráček

Doporučujeme!

50 ml

  • 100% PŘÍRODNÍ 
  • S allatoinem
  • Důkladně pečuje o dehydratovanou a podrážděnou pleť 

Hydráček je ručně vyrobený krém z destilované vody, růžové vody, olivového vosku, kokosového bio oleje, mandlového oleje, avokádového oleje, allantoinu a pár kapek benzyl alkoholu, bez kterého hydratační krémy nevydrží.

Allantoin je organická sloučenina na bázi močoviny. Přirozeně se nachází v některých rostlinách (kostival lékařský, jírovec) a v moči většiny savců (kromě vyšších primátů a člověka, primátům chybí enzym pro konverzi kyseliny močové na allantoin).
V nižších koncentracích má spíše hydratační a zklidňující účinky, zatímco v koncentracích vyšších má spíše keratolytický účinek a podporuje růst nových kožních buněk.

Jak už název napovídá, Hydráček je určen obzvláště na dehydratovanou a tedy vysušenou pleť. Poslouží ale také na nepříjemný ekzém, lupénku a další kožní "neplechu". Naneste jej na postižené místo, jemně vmasírujte a nechte přírodu léčit. 

Tip pro Vás!


Hydráček výborně doplňuje svými účinky Zinkáček. Na problémy s akné je ideální kombinace:
Mýdlo (1.) Tea Tree + (2.) Zinkáček + (3.) Hydráček
Mýdlo na pleť používat několikrát denně.
Před spaním použit mýdlo Tea Tree, jemně osušit a nanést Zinkáček v tenké vrstvě. Pokud vás akné hodně omezuje aplikaci Zinkáčku opakujete i ráno. Během dne se o vaši pleť postará Hydráček,

Jelikož se jedná o krém v menším balení (50 ml), je myšlen především na menší plochy. Sháníte-li něco na celé tělo, doporučíme vám spíše Celotělo.

Magické ingredience, které Hydráček obsahuje:

Růžová voda:

Na čištění a osvěžení pleti či fixaci make-upu. Vyrovnává Ph, hydratuje a zpevňuje pleť. Omezuje vznik vrásek. Působí protizánětlivě a hojivě. Pomáhá při akné, po slunění, holení nebo jakémkoliv podráždění pokožky. Ideální jako regenerující obklad na oteklé, unavené nebo podrážděné oči. Urychluje hojení drobných ranek.Výborná i pro velmi citlivou pokožku dětí či alergicky reagující pleť.

Mandlový olej:

Má silné uklidňující a regenerační účinky. Velmi rychle a dobře se vstřebává, nezanechává pocit mastnoty. Svou kvalitou se stal nejpoužívanějším masážním olejem v aromaterapii. Hodí se i pro dětskou pokožku. Je dobře snášen všemi druhy pletí (ekzém, akné, podrážděná pokožka, ale i spáleniny od slunce). Zvláště vhodný je pro suchou až popraskanou, olupující se pokožku. Obsahuje množství vitamínů a kyselinu olejovou, která patří mezi nenasycené mastné kyseliny a také alfa-tokoferol, přírodní antioxidant.

Kokosový bio olej:

kokosový olej, jeden z nejbezpečnějších a nejefektivnějších hydratačních produktů přírody, je pokožkou velice snadno a rychle beze zbytku absorbován.Nezanechává mastný efekt a má pozoruhodně hluboce hydratační vlastnosti, které jsou v kombinaci s živinami dodány tam, kde je jich nejvíce potřeba.Za studena lisovaný kokosový olej má vysoký obsah přírodních látek - antioxidantů,které v podobě vitamínů A,C a E zabraňují stárnutí pokožky a mají hojivý efekt .Extra panenský kokosový olej nepřináší pokožce jen okamžitou úlevu, ale také při pravidelném používání hojí a obnovuje Vaší pleť.

Avokádový olej:

Olej je zajímavý výrazně regeneračními účinky. Je vhodný k ošetření pokožky po menopauze. Obsahuje velké množství vitamínů A, B, E, D a sterolů (až 10%), které mohou být použity při léčbě artritických bolestí.

Allantoin:

Allantoin je organická sloučenina na bázi močoviny. Přirozeně se nachází v některých rostlinách (kostival lékařský, jírovec) a v moči většiny savců (kromě vyšších primátů a člověka, primátům chybí enzym pro konverzi kyseliny močové na allantoin). V nižších koncentracích má spíše hydratační a uklidňující účinky, v koncentracích vyšších má spíše keratolytický účinek a podporuje růst nových kožních buněk.

Olivový vosk - Nejen že je úžasnou náhradou za včelí vosk, ale je také vysoce kompatibilní s pokožkou, na kterou má změkčující a restrukturalizační vlastnosti.

Benzyl alkohol (Cosgard): Je derivát přírodních složek. Najdete jej v ovoci, čajích a silicích mnoha rostlin. V přírodní kosmetice se používá jako konzervant a rozpouštědlo (snižuje hustotu produktu). Snadno se vstřebává do pokožky. Je antibakteriální, antiseptický, lehce anestetický, zabraňuje růstu mikroorganismů, zmírňuje pocit svědění a ulevuje od bolesti. V malém množství je naprosto neškodný a díky němu naše hydratační krémy vydrží tak dlouho, jak jsme zvyklí.

550,00 Kč