Domácí relaxace

22.04.2020

V této náročnější době po návratu zvenčí je určitě velmi vítané zrelaxovat tělo i mysl. Moje cesta k uvolnění stresu může probíhat například takto... :)

Po návratu domů jako první sundám roušku a jdu si umýt ruce i obličej naším 100% přírodním mýdlem s měsíčkem a citronellou. Jen co ucítím tu vůni, je to okamžitě sto ku jedné... Po svěžím pocitu na mé pleti nemůžu odolat a na vyčištěnou pleť použiji naší bahenní masku z Mrtvého moře, která mi pleť dokonale hydratuje a příjemně zklidní. Mám zhruba 20 minut volného času, dokud se maska zcela nespojí s mou pletí a nezaschne. Naštěstí už dnes nikam nepojedu :) a v ledničce mám vychlazených 0,75 l svěžího levandulového vína, do kterého ještě přihodím kus ledu, aby výsledný efekt splnil má očekávání. A mám pravdu... Teď je to ono! Sednu si do svého oblíbeného křesla, v jedné ruce sklenka kvalitního levandulového šviháka a relaxuji..

20 minut uběhlo - upozornil mě telefon.. Bahenní masku jemně setřu z obličeje a svou pleť naposledy hydratuji svým oblíbeným levandulovým pleťovým krémem.

A jak relaxujete s naší kosmetikou vy? Napiště nám! :)

A takhle to vypadá názorně! :)
A takhle to vypadá názorně! :)